MAS ORLICKO, z.s.
Zemědělská, č.p. 1004
564 01 Žamberk
tel.: 733 133 645
IČ: 27034186
ID datové schránky: 328e35a

Místní akční skupina Orlicko - logo


PARTNEŘI

Parádní kraj

P-Pink
Nový web s projekty úspěšných žadatelů
Rezervace - skákací hrady
Infomail, zasílání novinek e-mailem - registrace
najdete nás na facebooku

Výzva poskytovatelům sociálních služeb

Výzva poskytovatelům sociálních služeb k mapování projektových záměrů a ke spolupráci při aktualizaci Strategie CLLD pro období 2021+

MAS ORLICKO, z.s. si dovoluje oslovit všechny potenciální žadatele z území s výzvou k předkládání projektových záměrů pro období 2021–2027 pro potřeby aktualizace strategie CLLD MAS ORLICKO, z.s. – programový rámec IROP.

Výzva je určena poskytovatelům sociálních služeb, kteří svoji činnost vykonávají na území MAS ORLICKO, a je zaměřena na aktivity ke zkvalitnění infrastruktury sociálních služeb poskytovaných podle zákona o sociálních službách (dle zákona č. 108/2006 Sb.).

Více informací naleznete v příloze.

Rovněž se obracíme na poskytovatele sociálních služeb, případně další dotčené aktéry v území, s výzvou ke spolupráci při aktualizaci Strategie CLLD v oblasti podpory sociálních služeb. Vaše zapojení může mít mnoho podob dle Vašeho zájmu, odbornosti a možností (od pouhého zprostředkování kontaktu na určitý subjekt po zpracování dílčích částí analýzy) a pomůže nasměrovat podporu v regionu tím správným směrem.

V případě zájmu o spolupráci prosím vyplňte tento krátký dotazník na odkazu níže a my se Vám ozveme.

Stále je také v platnosti již zveřejněná výzva pro nositele projektů v oblasti sociálního začleňování, více informací rovněž na odkazu níže.
Bartošová Šárka | dne 11.11.2020
Dokument: Výzva poskytovatelům sociálních služeb k mapování projektových záměrů pro období 2021+ | soubor: 05fabd29537e2f.pdf | velikost: 0.27 MB   - Výzva poskytovatelům sociálních služeb k mapování projektových záměrů pro období 2021+